Trese – pierwsze pięć minut nowego horroru anime Netflixa

11 czerwca 2021 | Newsy

Od dziś na platformie Netflix znajduje się nowa animacja Trese. Należy ona do gatunku horroru i opiera się na filipińskiej powieści graficznej Budjette Tan i Kajo Baldisimo. Dla niezdecydowanych platforma udostępniła pierwsze pięć minut serialu. Choć to dość krótki fragment to nie brakuje w nim krwi i śmierci.

Główną bohaterką Trese jest Filipinka imieniem Alexandra, która poluje na znane z filipińskich wierzeń kreatury. Głosu bohaterce w wersji angielskiej użyczyła Shay Mitchell.

Akcja anime rozgrywa się w Manili na Filipinach. Jak widzimy na poniższej zapowiedzi pociąg nagle zatrzymuje się na środku mostu kolejowego, a na niczego nieświadomych pasażerów czekają już wampiryczne istoty zwane Aswangami. Z nadnaturalnymi istotami, które zawładnęły podziemiem miasta walczyć zaczyna Alexandra. Czy jednak jednej kobiecie uda się utrzymać pokój w mieście i wygrać z hordą wrogich istot?

Pierwszy sezon Trese składa się z sześciu półgodzinnych odcinków.

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  TNT pracuje nad serialem opartym o film Tożsamość

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram