Przeczytano:

Chucky – mordercza laleczka na dwóch nowych teaserach

11 06 2021 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Don Mancini, odpowiadający na serial o morderczej laleczce Chucky w swoich mediach społecznościowych opublikował dwa krótkie filmiki promujące nadchodzącą produkcję.

Na pierwszym z nich słyszymy Brada Dourifa i Jennifer Tilly, którzy powracają do roli Chucky’ego i Tiffany Valentine. Drugi z kolei jest filmikiem zza kulis. Widzimy na nim po raz pierwszy bohatera granego przez Zachary’ego Arthura. To nowa postać w tej serii.

Fabuła rozgrywać się ma zaraz po wydarzeniach jakie miały miejsce w filmie Kult laleczki Chucky z 2017 roku. Laleczka pojawi się na podmiejskiej wyprzedaży i w tym czasie dojdzie w mieście do przerażających morderstw. Poznamy prawdę o pochodzeniu demonicznej laleczki, a także ujrzymy starych i nowych wrogów i sojuszników Chucky’ego.

Premiera serialu Chucky jesienią tego roku. Produkcja powstaje dla stacji Syfy.

Źródło: Twitter

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również