w

Młody Zygmunt Freud w pogoni za mordercą. Nowa kryminalna seria Netflixa.

freud

Po sukcesie serialu Dark Netflix zdecydował się na kolejny kryminalny serial w swojej kolekcji.

Nowa niemiecko-języczna produkcja Freud opowiada o młodym i przystojnym Zygmuncie Freudzie, który w XIX wiecznym Wiedniu tropi seryjnego mordercę. Jego partnerami w pogoni za przestępcą będą doświadczony policjant i weteran wojenny Alfred Kiss oraz medium Fleur Salomé.

Akcja serialu będzie rozgrywać się w 1886 roku w Wiedniu, kiedy to Zygmunt Freud jako młody lekarz dopiero zaczyna swoją karierę i tworzenie całej teorii psychoanalizy, która jest podstawą dzisiejszej psychologii i psychiatrii. Ekranowe trio odkrywać będzie ciemne i mroczne zakamarki Wiednia, w których czai się niebezpieczeństwo i strach.

Za reżyserię odpowiada Marvin Kren, znany wcześniej z produkcji niemieckiego serialu 4 Blocks. Kren będzie również odpowiedzialny za stworzenie scenariusza wraz ze Stefanem Brunnerem oraz Benjaminem  Hesslerem. Trwają właśnie castingi do głównych ról w 8 odcinkowej serii. Produkcja serialu rozpocznie się na jesień, a Netflix będzie odpowiadał za dystrybucje serialu w krajach europejskich.

Zapowiada się ciekawie! Jeśli tylko produkcja trafi na polskiego Netflixa koniecznie dopiszemy do listy seriali do obejrzenia!

Marta Postulka

Napisane przez Marta Postulka

Miłośniczka jedzenia wszelkiego, oprócz wątróbki. Czasami potyka sie o własne nogi. Roztrzepana. Zakochana w Poradach różowej brygady. Próbuje rzucić Chirurgów od 4 lat, ale nie potrafi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

News DirkGentlyReturn 150x150

Holistyczna agencja detektywistyczna Dirka Gently’ego – wszystko jest powiązane

nocny recepcjonista

Nocny recepcjonista – nowy scenarzysta dołączył do ekipy pracującej nad 2 sezonem