w

Młody Zygmunt Freud w pogoni za mordercą. Nowa kryminalna seria Netflixa.

freud

Po sukcesie serialu Dark Netflix zdecydował się na kolejny kryminalny serial w swojej kolekcji.

Nowa niemiecko-języczna produkcja Freud opowiada o młodym i przystojnym Zygmuncie Freudzie, który w XIX wiecznym Wiedniu tropi seryjnego mordercę. Jego partnerami w pogoni za przestępcą będą doświadczony policjant i weteran wojenny Alfred Kiss oraz medium Fleur Salomé.

Akcja serialu będzie rozgrywać się w 1886 roku w Wiedniu, kiedy to Zygmunt Freud jako młody lekarz dopiero zaczyna swoją karierę i tworzenie całej teorii psychoanalizy, która jest podstawą dzisiejszej psychologii i psychiatrii. Ekranowe trio odkrywać będzie ciemne i mroczne zakamarki Wiednia, w których czai się niebezpieczeństwo i strach.

Za reżyserię odpowiada Marvin Kren, znany wcześniej z produkcji niemieckiego serialu 4 Blocks. Kren będzie również odpowiedzialny za stworzenie scenariusza wraz ze Stefanem Brunnerem oraz Benjaminem  Hesslerem. Trwają właśnie castingi do głównych ról w 8 odcinkowej serii. Produkcja serialu rozpocznie się na jesień, a Netflix będzie odpowiadał za dystrybucje serialu w krajach europejskich.

Zapowiada się ciekawie! Jeśli tylko produkcja trafi na polskiego Netflixa koniecznie dopiszemy do listy seriali do obejrzenia!

Marta Postulka

Autor: Marta Postulka

Miłośniczka jedzenia wszelkiego, oprócz wątróbki. Czasami potyka sie o własne nogi. Roztrzepana. Zakochana w Poradach różowej brygady. Próbuje rzucić Chirurgów od 4 lat, ale nie potrafi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

News DirkGentlyReturn 150x150

Holistyczna agencja detektywistyczna Dirka Gently’ego – wszystko jest powiązane

nocny recepcjonista

Nocny recepcjonista – nowy scenarzysta dołączył do ekipy pracującej nad 2 sezonem