Źródło: AMC

Nocny recepcjonista – nowy scenarzysta dołączył do ekipy pracującej nad 2 sezonem

Trwają prace nad kolejnym sezonem Nocnego recepcjonisty. Do zespołu twórców został przyjęty Charles Cummings, autor powieści szpiegowskich. Pomoże on przy pisaniu scenariusza.

Dotąd producenci serialu nie wypowiadali się jednoznacznie na temat powstania kontynuacji Nocnego recepcjonisty. Produkcja miała dobry odbiór, a fani zastanawiali się, czy zobaczą kolejne epizody. Niedawno w sieci pojawiły się informacje sugerujące, że rozpoczęto prace nad drugim sezonem.

Oprócz Cummingsa do ekipy scenarzystów dołączył też Matthew Orton. Wciąż jednak nie znamy żadnych szczegółów w sprawie rozwoju projektu. W dodatku ani BBC ani AMC nie zamówiły oficjalnie kontynuacji Nocnego recepcjonisty. John Le Carre, autor powieści, na jakiej bazuje serial, nie był zainteresowany napisaniem drugiej części. Charles Cummings twierdzi, że ekipa dostała już błogosławieństwo autora książkowego pierwowzoru. Pisarz poinformował media, że niektórzy bohaterowie powrócą w drugim sezonie, a inni nie. Dodał, że zdaje sobie sprawę, że poprzeczka została wysoko zawieszona przez Le Carre’a i że widzowie mają duże oczekiwania. Wyzwaniem stojącym przed scenarzystami będzie sprostanie im, a jeszcze lepiej – przewyższenie ich.

Może ci się spodobać również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.