Mistrz kierownicy ucieka otrzyma swoją serialową wersję

22 października 2020 | Newsy

Mistrz kierownicy ucieka to kolejny w ostatnim czasie kultowy film XIX wieku, który doczeka się swojej serialowej wersji. Odpowie za nią Universal Content Productions.

Reżyserią i napisaniem scenariusza zajmie się David Gordon Green. Przy projekcie będzie pomagał mu jego częsty współpracownik Brian Sides.

Dorastając na południu, Mistrz kierownicy ucieka było dla mnie kultową serią. Dziedzictwo tych postaci to plac zabaw dla zuchwalstwa i bezczelności, co bardzo mnie ekscytuje. – powiedział Green

Jak na razie nie wiadomo do jakiej telewizji, bądź na jaką platformę trafi ta produkcja. Musimy zaczekać, aż powstanie pilot i serial otrzyma zielone światło na cały sezon.

W oryginalnym filmie z 1977 roku główny bohater Bo ‘Bandyta’ Darville wraz ze swoim przyjacielem Cledusem Snowem zajmują się przemycaniem alkoholu do USA. Kiedy jednak w trakcie jednej z tras decydują się zabrać autostopowiczkę Carrie, zbiegłą pannę młodą, to na głowę spada im lawina kłopotów. Zaczyna bowiem ścigać ich niedoszły teść kobiety będący szeryfem.

Źródło: The Hollywood Reporter

ZOBACZ TEŻ  The Big Bang Theory - rzut okiem na pierwszy odcinek nowego sezonu

1 komentarz

  1. jkhg

    wiecie ze naczepa z mistrz kierownicy ucieka zagrala role ststysty w THEWALKING deth. sezon 7 odcinek 10 w 14stej minucie

    Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram