w

Mistrz kierownicy ucieka otrzyma swoją serialową wersję

cl5ut4y1 p8xs4x

Mistrz kierownicy ucieka to kolejny w ostatnim czasie kultowy film XIX wieku, który doczeka się swojej serialowej wersji. Odpowie za nią Universal Content Productions.

Reżyserią i napisaniem scenariusza zajmie się David Gordon Green. Przy projekcie będzie pomagał mu jego częsty współpracownik Brian Sides.

Dorastając na południu, Mistrz kierownicy ucieka było dla mnie kultową serią. Dziedzictwo tych postaci to plac zabaw dla zuchwalstwa i bezczelności, co bardzo mnie ekscytuje. – powiedział Green

Jak na razie nie wiadomo do jakiej telewizji, bądź na jaką platformę trafi ta produkcja. Musimy zaczekać, aż powstanie pilot i serial otrzyma zielone światło na cały sezon.

W oryginalnym filmie z 1977 roku główny bohater Bo ‘Bandyta’ Darville wraz ze swoim przyjacielem Cledusem Snowem zajmują się przemycaniem alkoholu do USA. Kiedy jednak w trakcie jednej z tras decydują się zabrać autostopowiczkę Carrie, zbiegłą pannę młodą, to na głowę spada im lawina kłopotów. Zaczyna bowiem ścigać ich niedoszły teść kobiety będący szeryfem.

Źródło: The Hollywood Reporter

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

animaniacy 1180x590

Animaniacy – trójka niesofornego rodzeństwa szaleje na pełnym zwiastunie

image processing20201021 14684 itn1hh

Helstrom – demoniczne rodzeństwo na polskim zwiastunie od FOX