w

Animaniacy – trójka niesofornego rodzeństwa szaleje na pełnym zwiastunie

animaniacy 1180x590

Jak wiadomo platforma Hulu zdecydowała się zrestartować popularną animację Animaniacy, która to w odświeżonej wersji w serwisie zadebiutuje już 20 listopada br. W sieci pojawił się właśnie pełny zwiastun tej odcinkowej produkcji, który zobaczyć możecie poniżej.

W projekt zaangażowany jest Steven Spielberg, który pełni funkcję producenta wykonawczego. Główni bohaterowie przemówią głosami aktorów, którzy udzielali im głosu od początku. Jacuś ponownie przemówi głosem Roba Paulsena, Jess Harnell wcieli się w Wacusia, a Tress MacNeille udzieli swojego głosu Dosi. Oczywiście powrócą także Pinky i Mózg. Pinky’emu swojego głosu udzieli również Paulsen, a Maurice LaMarche wystąpi jako Mózg.

Jacuś, Wacuś i Dosia Warner to szalone rodzeństwa mieszkające w wieży ciśnień, które non stop ucieka i zamienia świat w jeden wielki plac zabaw siejąc spustoszenie i chaos w każdym miejscu w jakim się znajdą.

Źródło: Twitter

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

kristenbell

The Woman in the House – Kristen Bell gwiazdą limitowanej serii Netflixa

cl5ut4y1 p8xs4x

Mistrz kierownicy ucieka otrzyma swoją serialową wersję