w

Mindhunter sezon 2. – podano datę jego premiery!

jonathan groff in mindhunter
screenrant

David Fincher, reżyser serialu ujawnił datę premiery drugiego sezonu serialu Mindhunter. Ta ciekawa produkcja na platformę Netflix trafi już 16. sierpnia.

Mindhunter to serial kryminalny, który ukazuje nam pracę agenta Forda i Tencha przeprowadzających rozmowy z seryjnymi mordercami. Nie znajdziemy tu długich pościgów i mnóstwa szczelaniny, natomiast będziemy mogli wraz z agentami rozpocząć analizę przyczyn popełnianych zbrodni i powoli dojść do prawdy.

Drugi sezon ma rozgrywać się w latach 1979-1981 i skupiać się na morderstwach dzieci, do których doszło w Atlancie. Zginęło wtedy około 30. Afroamerykanów.

W rolach głównych ponownie wystąpią Jonathan Groff i Holt McCallany, a twórcą serialu jest Joe Penhall. Za reżyserię odcinków drugiego sezonu odpowiadają Andrew Dominik i Carl Franklin.

Źródło: screenrant

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1 png.43824.4

Kroniki Times Square sezon 3. – znamy datę premiery!

gra o tron sezon 8

Gra o tron – 10 najciekawszych postaci – ranking subiektywny [Spoilery]