Mindhunter sezon 2. – podano datę jego premiery!

}

Data: 14 lipca 2019

a

Kategorie: Newsy

David Fincher, reżyser serialu ujawnił datę premiery drugiego sezonu serialu Mindhunter. Ta ciekawa produkcja na platformę Netflix trafi już 16. sierpnia.

Mindhunter to serial kryminalny, który ukazuje nam pracę agenta Forda i Tencha przeprowadzających rozmowy z seryjnymi mordercami. Nie znajdziemy tu długich pościgów i mnóstwa szczelaniny, natomiast będziemy mogli wraz z agentami rozpocząć analizę przyczyn popełnianych zbrodni i powoli dojść do prawdy.

Drugi sezon ma rozgrywać się w latach 1979-1981 i skupiać się na morderstwach dzieci, do których doszło w Atlancie. Zginęło wtedy około 30. Afroamerykanów.

W rolach głównych ponownie wystąpią Jonathan Groff i Holt McCallany, a twórcą serialu jest Joe Penhall. Za reżyserię odcinków drugiego sezonu odpowiadają Andrew Dominik i Carl Franklin.

Źródło: screenrant

ZOBACZ TEŻ  Mindhunter – prawdziwi mordercy z serialu. Jak wyglądali i czego się dopuścili?

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.