w

Jack Reacher powróci! Amazon zakupił do niego prawa!

ew

Jack Reacher to bohater popularnej serii powieści Lee Childa. Do tej pory doczekał się dwóch pełnometrażowych filmów z Tomem Cruisem w roli głównej. Teraz przygody tego bohatera śledzić będziemy mogli w serialu, który planuje nakręcić Amazon.

Zakupił on właśnie prawa do stworzenia serialu na podstawie cyklu książek o byłym majorze Żandarmerii Wojskowej Armii Stanów Zjednoczonych, który co rusz wpada w nowe kłopoty.

Jak na razie nie wiadomo kto wcieli się w tytułową rolę ani kiedy rozpoczną się zdjęcia do produkcji. Nick Santora ma być showrunnerem, scenarzystą i producentem wykonawczym. Twórca fikcyjnego bohatera również ma być zaangażowany w produkcję. Serial wyprodukuje Amazon we współpracy z Skydance Television i Paramount Television.

Źródło: hollywoodreporter

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

gra o tron sezon 8

Gra o tron – 10 najciekawszych postaci – ranking subiektywny [Spoilery]

blank

The Haunting of Bly Manor – Jackson-Cohen powróci do serii!