w

Jack Reacher powróci! Amazon zakupił do niego prawa!

rs 150292 20121205 jack reacher 624x420 1354727281
ew

Jack Reacher to bohater popularnej serii powieści Lee Childa. Do tej pory doczekał się dwóch pełnometrażowych filmów z Tomem Cruisem w roli głównej. Teraz przygody tego bohatera śledzić będziemy mogli w serialu, który planuje nakręcić Amazon.

Zakupił on właśnie prawa do stworzenia serialu na podstawie cyklu książek o byłym majorze Żandarmerii Wojskowej Armii Stanów Zjednoczonych, który co rusz wpada w nowe kłopoty.

Jak na razie nie wiadomo kto wcieli się w tytułową rolę ani kiedy rozpoczną się zdjęcia do produkcji. Nick Santora ma być showrunnerem, scenarzystą i producentem wykonawczym. Twórca fikcyjnego bohatera również ma być zaangażowany w produkcję. Serial wyprodukuje Amazon we współpracy z Skydance Television i Paramount Television.

Źródło: hollywoodreporter

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

gra o tron sezon 8

Gra o tron – 10 najciekawszych postaci – ranking subiektywny [Spoilery]

the haunting of bly manor 600x338

The Haunting of Bly Manor – Jackson-Cohen powróci do serii!