Miłość, śmierć i roboty – teaser antologicznego serialu!

2 marca 2019 | Newsy

Netflix opublikował krótką zapowiedź swojego nowego animowanego serialu utrzymanego w klimacie science-fiction i horroru za który odpowiadają tak znani reżyserzy jak David Fincher i Tim Miller.

Będzie to pokaz składający się z krótkich opowieści trwających od 5 do 15 minut wykonanych w różnym stylu animacji, od CGI po rysunki. Jak na razie powstało 18 krótkometrażowych animacji, a tematyka ich bazuje na pograniczu fantasy, horroru, science-fiction i komedii. Dla widzów będzie to niezły misz-masz. Możemy spodziewać się m.in. opowieści o orgii demonów, żołnierzach będących wilkołakami czy oszalałych robotach.

Seria ta skierowana jest wyłącznie do widzów dorosłych.  Na platformę Netflixa trafi już 15 marca.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Współczesna rodzina - czy powstanie kolejny sezon?

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Grudzień w HBO GO

Grudzień w HBO GO to nowa porcja premier serialowych...

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy

Zarejestruj się już dziś w AMAZON PRIME VIDEO - 1. miesiąc za darmo, a potem 49 ZŁ ROCZNIE!