współczesna rodzina

Współczesna rodzina – czy powstanie kolejny sezon?

8 sierpnia 2018 | Newsy

j

Dziesiąty sezon komediowego serialu ma, zgodnie z zapowiedziami stacji ABC, zakończyć serię. Teraz jednak pojawiły się pogłoski o przedłużeniu Współczesnej rodziny.

Prezes ABC Entertainment, Channing Dungey, powiedział, trwają rozmowy z 20th (czyli producentem serialu Współczesna rodzina). Przyznał, że stacja i twórcy chcieliby zrobić jeszcze jeden sezon, jeśli tylko znajdą sposób na osiągnięcie porozumienia.

Premiera 10. sezonu Współczesnej rodziny odbędzie się 27 września.

ZOBACZ TEŻ  Cień i kość – zajrzyj za kulisy serialu

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Marcelina Kulig

Miłośniczka dziwnego kina, entuzjastka memów, podróżniczka po najciemniejszych zakamarkach sieci. Nie chce wystawiać odporności swoich rozmówców na próbę i nie wie, czy zagadanie kogoś na śmierć jest karalne, dlatego pisze o filmach i serialach.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram