Strefa mroku

Strefa mroku – Seth Rogen dołącza do obsady!

2 marca 2019 | Newsy

Seth Rogen znany z nagrodzonej komedii Sąsiedzi dołączył właśnie do obsady nowej wersji antologicznego serialu Strefa mroku, który emitowany był w latach 60. XX wieku.

Autorem scenariusza i showrunnerem jest Marco Ramirez. Gospodarzem serii został Jordan Peel. Premiera produkcji już 1 kwietnia.

Odnowiona Strefa mroku podobnie jak pierwowzór również łączyć będzie różne gatunki, od horroru przez science-fiction, aż do satyry. Opowie o ludziach, którym przytrafiły się niezwykłe historie.

Źródło: screenrant

ZOBACZ TEŻ  Star Wars: Vision – epicki zwiastun animacji

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram