Przeczytano:

Mecenas Porada – ruszyły zdjęcia do nowego serialu Polsatu

14 12 2020 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Doskonała obsada i prawdziwe życie. Oto przygody błyskotliwej prawniczki. Gdy jej kariera jest na zakręcie, wpada na pomysł na własny biznes, który przyciąga nietypowych klientów. Ruszyły zdjęcia do serialu Mecenas Porada. Premiera w Polsacie w przyszłym roku.

Mecenas Katarzyna Porada (Aleksandra Domańska) jest zawsze blisko ludzi. Niedrogo i serdecznie to dewiza błyskotliwej prawniczki, która właśnie zdała egzamin adwokacki. Droga do tego celu nie była usłana różami, a Kasia w swej karierze zawodowej ma nawet doświadczenia we… fryzjerstwie. Ośmielona uzyskaniem dyplomu adwokata udaje się do szefowej w kancelarii, w której pracuje, po podwyżkę. Ta jednak, zamiast pogratulować Kasi sukcesu, zwalnia ją…

Nie mogąc znaleźć zatrudnienia, zdesperowana wynajmuje maleńki boks w galerii handlowej. Oferuje klientom niedrogą pomoc prawną – koszt to złotówka za minutę. Nawet nie zdaje sobie sprawy, jak nietypowych klientów przyciągnie swoją ofertą…

W serialu obok Aleksandry Domańskiej występują Radosław Pazura, Magdalena Wróbel, Antoni Pawlicki, Mateusz Rusin, Otar Saralidze, Piotr Gąsowski, Monika Krzywkowska i Katarzyna Zawadzka. Reżyserem został Bartek Prokopowicz. Scenariusz stworzyli Radosław Figura, Paweł Trześniowski i Anita Nawrocka.

Źródło: polsat

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również