Obcy dostanie własny serial!

14 grudnia 2020 | Newsy

Podczas niedawnej konferencji Disney Investor Day 2020 ogłoszono naprawdę wiele ciekawych projektów i podano mnóstwo interesujących wieści odnośnie już powstałych produkcji. Jednym z najciekawszych doniesień jest powstanie serialu, którego akcja toczyć będzie się w uniwersum Obcego.

Akcja serialu rogrywać ma się na Ziemi. Za projekt rozgrywający się w świecie zapoczątkowanym przez Ridleya Scotta w 1979 roku odpowie Noah Hawley. Sam Scott również będzie zaangażowany, jako jeden z producentów wykonawczych.

W realizację serialu włączyć ma się także stacja FX, a serial trafi na platformę Hulu.

Źródło: bloody-disgusting

ZOBACZ TEŻ  Obcy – Noah Hawley zdradza szczegóły serialu

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Grudzień w HBO GO

Grudzień w HBO GO to nowa porcja premier serialowych...

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy

Zarejestruj się już dziś w AMAZON PRIME VIDEO - 1. miesiąc za darmo, a potem 49 ZŁ ROCZNIE!