Mr. Robot – Christian Slater uważa, że serial zakończy się na 4. sezonie

20 sierpnia 2018 | Newsy

j

Christian Slater zdradził w wywiadzie udzielonym portalowi Collider, że jego zdaniem 4. sezon Mr. Robot będzie tym ostatnim.

Aktor przypomniał, że twórca serialu, Sam Esmail, od początku zakładał, że Mr. Robot zakończy się w okolicach czwartego lub piątego sezonu. Zdaniem Slatera, koniec nastąpi już niebawem.

Informację o tym, że nakręcone zostaną kolejne odcinki Mr. Robot zdradzono chwilę przed finałem 3. sezonu. Serial zadebiutował w 2015 roku i zdobył uznanie widzów oraz krytyków. Zdjęcia do 4. sezonu rozpoczną się jeszcze w tym roku, a premiera zaplanowana została na rok 2019.

Czy przewidywania Christiana Slatera okażą się słuszne? Na odpowiedź przyjdzie nam pewnie jeszcze trochę poczekać.

ZOBACZ TEŻ  Będzie nowa produkcja spod znaku Pretty Little Liars!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Michał Ostiak

Poznańska Pyra, z wykształcenia Administratywista (nie mylić z Administrator). Po kilku latach pracy w kinie filmy stały się moim zboczeniem zawodowym. Uwielbiam Gwiezdne wojny, Tarantino, Sapkowskiego (czytać) i Tolkiena.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram