Marvel’s Runaways – 3. sezon powstanie!

}

Data: 25 marca 2019

a

Kategorie: Newsy

Hulu zdecydowała się odnowić swój serial o młodych bohaterach. Po niedawnej premierze drugiego sezonu zamówiła jego kontynuację.

Taka decyzja wywołała wielką radość wśród producentów serialu, bowiem obawiali się oni, iż Marvel’s Runaways może podzielić los Marvelowskich serii produkowanych dla Netflixa, który wszystkie je anulował.

Serial ten powstał na podstawie komiksu o tym samym tytule. W rolach głównych występują Rhenzy Feliz, Lyrica Okano, Virginia Gardner, Ariela Barer, Gregg Sulkin i Allegra Acosta. To szóstka nastolatków, którzy odrywają, że ich rodzice należą do organizacji The Pride, która zrzesza superzłoczyńców. Decydują się połączyć swe siły i uciec, aby wspólnie rozwikłać tajemnice tego stowarzyszenia.

Poniżej zobaczcie ciekawy filmik od Hulu informujący o powstaniu kontynuacji.

Źródło: tvline

ZOBACZ TEŻ  Hanna powróci z 2. sezonem!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.