Strefa mroku na dwóch promocyjnych materiałach!

}

Data: 26 marca 2019

a

Kategorie: Newsy

Do premiery nowej wersji kultowego serialu lat 60. pozostało zaledwie parę dni i z tej okazji stacja CBS, dla której powstaje produkcja udostępniła dwa zwiastuny. Pojawiły się one na oficjalnej stronie serialu na Twitterze.

Oba filmiki choć dość krótkie trzymają w napięciu i wprowadzają pożądane uczucie niepokoju. Także możemy spodziewać się porządnych skoków ciśnienia podczas oglądania całości.

Za powstanie nowej wersji znanej antologii odpowiada Jordan Peel. Serial wyprodukowany został przez CBS Television Studios we współpracy z firmą Peela Monkeypaw i Genre Films Simona Kinberga.

Strefa mroku to serial nadawany w latach 1959-1964. Opowiadał o zwykłych ludziach, którzy niespodziewanie znajdowali się w bardzo dziwnych, mrocznych i najczęściej nadprzyrodzonych sytuacjach. Idealnie łączył elementy horroru i science-fiction, nie szczędząc także wątków ironicznych.

Premiera odświeżonej Strefy mroku już 1 kwietnia na CBS All Access. Na razie nie wiadomo, gdzie i kiedy będzie można obejrzeć ją w naszym kraju.

the twilight zone poster
collider

Źródło: collider

ZOBACZ TEŻ  Seriale fantasy, które warto zobaczyć (i nie są „Grą o Tron”) - 20 propozycji

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.