Marvel zamawia nowe seriale, które trafią na Disney+

}

Data: 14 listopada 2021

a

Kategorie: Newsy

Piątkowe wydarzenie Disney+ Day dało nam naprawdę pokaźną dawkę informacji o nadchodzących projektach Disney’a. Jedną z ciekawszych są wieści o nowych serialach należących do MCU, na które zostało złożone już zamówienie.

Disney zamówił animowany serial Spider-Man: Freshman Year. To produkcja, która opowie o początkach Petera Parkera w MCU. Prawdopodobnie zobaczymy Spider-Mana jeszcze przed akcja ukazaną w filmie Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów. Scenarzystą został Jeff Trammel.

spideyfreshman

W planach jest także animowana produkcja Marvel Zombies, która pozwoli nam lepiej poznać superbohaterów-zombie. Mieliśmy już z nimi do czynienia w jednym z odcinków serialu What If…?

feafjeivcaglyu

Potwierdzono także pracę nad spin-offem serialu WandaVision. Będzie nosił on tytuł Agatha: House of Harkness i opowie o tytułowej czarownicy, która pojawiła się we wspomnianym serialu.

feafrplvkacivas

Ponadto poinformowano, że trwają pracę nad krótkometrażówką I Am Groot i nad drugim serialem animowanego What If…?

groot
feaek7suyaamd4k

Źródło: Twitter

ZOBACZ TEŻ  Noc oczyszczenia - powstanie serial od SyFy na podstawie filmów

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.