Willow – zobaczcie filmik z obsadą serialu

}

Data: 14 listopada 2021

a

Kategorie: Newsy

Disney zaprezentował krótki filmik, na którym widzimy obsadę serialu Willow. Znajdują się oni na planie produkcji. Widzimy na nim aktora Warwicka Davisa, który w ciekawy sposób przedstawia nam obsadę serialu.

Warwick Davis jest jedynym członkiem obsady filmu Willow z 1988 roku, który pojawi się w serialu Disney’a. Powtórzy on swoją rolę Willowa Ufgooda.

Akcja serialu rozgrywać ma się lata po wydarzeniach ukazanych w filmie. Z nowych postaci ujrzymy księżniczkę Kit (Ruby Cruz), która będzie chciała uratować swojego porwanego brata bliźniaka. Na ratowniczą wyprawę nie wyruszy jednak sama. Towarzyszyć jej będą wojownicza Jade (Erin Kellyman) i służąca Dove (Ellie Bamber) oraz Boorman (Amer Chadha-Patel), który dołącza do trzech młodych kobiet w zamian za uwolnienie z więzienia.

Disney+ nie ustalił jeszcze daty premiery serialu Willow, ale wiadomo, że będzie ona miała miejsce w 2022 roku.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Lucyfer - sezon 6 jednak powstanie?

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.