X-Men ’97 – Disney i Marvel zapowiadają nowy animowany serial

}

Data: 14 listopada 2021

a

Kategorie: Newsy

Pamiętacie animowany serial X-Men, który rozpoczął swoją emisję w 1992 roku? Teraz platforma Disney+, która współpracuje z Marvel Studios postanowiła odświeżyć tę historię. Zamówiona została animowana produkcja X-Man ’97.

Premiera serialu planowana jest na 2023 rok. Jego akcja rozpocznie się dokładnie w miejscu zakończenia oryginalnej produkcji, która trwała pięć sezonów. W obsadzie mają powrócić członkowie obsady znani z oryginału.

Jedni z nich powtórzą te same role, podczas gdy inni wejdą w zupełnie nowe postaci. W obsadzie głosowej znajdują się Call Dodd, Lenore Zahn, George Buza, Adrian Hough, Christopher Britton, Catherine Disher, Chris Potter, Alison Sealy-Smith i Alyson Court. Scenarzystą został Beau DeMayo.

feacf4ducaet6lr
fot. Twitter

Źródło: Dark Horizons

ZOBACZ TEŻ  Miś Yogi powraca do telewizji! Zobaczcie zapowiedź animacji Jellystone

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.