Przeczytano:

Mare of Easttown otrzymuje datę premiery

11 02 2021 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Zaledwie wczoraj informowaliśmy o nowym członku obsady limitowanego serialu HBO Mare of Easttown, a już dziś stacja podała datę premiery tej produkcji.

Mare of Easttown zadebiutuje już 18 kwietnia 2021 roku. Produkcja składa się z siedmiu odcinków. Za jej reżyserię odpowiada Craig Zobel.

Główną bohaterką jest detektyw z małego miasteczka z Pensylwanii Mare Sheehan, w tej roli Kate Winslet, która bada sprawę morderstwa. Okazuje się jednak, iż śledztwo to ma wielki wpływ na jej prywatne życie. Poznamy tajemnice lokalnego społeczeństwa i zrozumiemy, jak minione przeżycia definiują naszą przyszłość.

W obsadzie serialu są także Guy Pearce, jako pisarz, który nigdy nie osiągnął oczekiwanego sukcesu oraz Julianne Nicholson jako Lori Ross – najlepsza przyjaciółka Mare, Jean Smart jako Helen – matka Mare, Angourie Rice jako Siobhan – nastoletnia córka Mare, Evan Peters jako detektyw Colin Zabel wezwany do pomocy Mare, Cailee Spaeny jako Erin McMenamin, David Denman jako Frank – były mąż Mare, John Douglas Thompson, Patrick Murney oraz Neal Huff.

Źródło: comingsoon

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również