4400 – powstanie reboot popularnego niegdyś serialu science fiction

11 lutego 2021 | Newsy

Stacja The CW zdecydowała się wreszcie na zamówienie rebootu serialu 4400. Produkcja ta emitowana była w latach 2004-2007 i doczekała się czterech sezonów.

O takich planach The CW poinformowało około 2 lata temu, jednak do tej pory o projekcie była całkowita cisza.

Scenariusz nowego 4400 napisze Ariana Jackson, która pracowała przy Rivendel. Produkcja podobnie jak oryginalny serial opowiadać ma o tytułowej liczbie ludzi, którzy zniknęli i po latach nagle wrócili na Ziemię, jak gdyby nigdy nic. Nie postarzeli się i nic nie pamiętają, dla nich czas się zatrzymał. Okazuje się, że posiadają różne zdolności, a na Ziemię nie powrócili przypadkowo. Nad rozwiązanie zagadki ich powrotu pracuje także rząd, bowiem zagrożona może być ludzkość.

Oglądaliście 4400? Cieszycie się, że powstanie jego nowa wersja?

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Control Z - znamy datę premiery 2 sezonu

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram