manhunt

Manhunt – powstaną kolejne sezony

19 lipca 2018 | Newsy

j

Niedawno ujawniono informację, że powstaną dwa kolejne sezony serialu Manhunt.

Charter Communications ma w planach stworzenie następnych odsłon produkcji. Za następny sezon będą odpowiadać John Goldwyn i Andrew Sodroski. Jako motyw przewodni obrano polowanie na Erica Rudolpha, który sprzeciwiał się homoseksualnej propagandzie. W 1996 roku podczas Igrzysk Olimpijskich w Atlancie przestępca zorganizował atak bombowy. Zabił wówczas jedną osobę i ranił 111.

Przypominamy, że serial Manhunt został stworzony jako antologia. Każdy sezon opowiada o pogoni za przestępcą. Serial Manhunt: Unabomber stacji Discovery oparto na prawdziwym polowaniu na podkładającego bomby zamachowca o polskich korzeniach.

ZOBACZ TEŻ  Daybreak skasowane po 1. sezonie!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Marcelina Kulig

Miłośniczka dziwnego kina, entuzjastka memów, podróżniczka po najciemniejszych zakamarkach sieci. Nie chce wystawiać odporności swoich rozmówców na próbę i nie wie, czy zagadanie kogoś na śmierć jest karalne, dlatego pisze o filmach i serialach.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Zarejestruj się już dziś w AMAZON PRIME VIDEO - 1. miesiąc za darmo, a potem 49 ZŁ ROCZNIE!