Maleńkie morderstwa – polska premiera tureckiego serialu na Zoom TV

}

Data: 14 sierpnia 2020

a

Kategorie: Newsy

Stacja Zoom TV zaprasza na polską premierę tureckiego serialu Maleńkie morderstwa. Zobaczymy, że otaczająca zewsząd cztery kobiety idylla jest tylko złudzeniem.

Akcja serialu rozgrywa się w Sarmasik, ekskluzywnej dzielnicy willowej, gdzie życie sprawia wrażenie idealnego. Jednak są to tylko pozory. Kiedy do miasteczka po latach przybywają cztery przyjaciółki z szkolnych lat, Sarmasik pokazuje swoje prawdziwe oblicze. Kobiety te są całkowicie od siebie różne, łączy je jedynie pewna tajemnica sprzed lat.

Pod pozorem wzajemnej przyjaźni będą pielęgnować ukryte animozje i podscycać zazdrość. To spotkanie wpłynie na życie każdej z nich. W tym miasteczku żądzą kobiety, mężczyźni jak i śledztwo prowadzone w sprawie pewnej zbrodni są tylko dla nich tłem.

Serial ten otrzymał dwa sezony liczące łącznie 45 odcinków. Sprzedano go do wielu europejskich krajów, gdzie zyskał lojalnych widzów. Jego fabuła inspirowana jest takimi amerykańskimi hitami jak Słodkie kłamstewka czy Gotowe na wszystko.

Maleńkie morderstwa na antenie Zoom TV zadebiutują już 31 sierpnia br. Emisja o godzinie 19:00 od poniedziałku do piątku.

Źródło: światseriali

ZOBACZ TEŻ  Love Life przedłużone na kolejny sezon

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

5 komentarzy

 1. Widz

  Od 2 listopada Maleńkie morderstwa o godz 12.20 ?????? Ja się pytam,komu przeszkadzała obecna godzina emisji serialu?
  I kto niby będzie oglądał o tej porze? Seniorzy?
  Zoom tv schodzi na psy !!!!!

  Odpowiedz
 2. widz

  czemu zmieniliście porę nadawania?a może powtórka o tej porze!świetny serial i nie mogą oglądać
  ludzie pracujący jak ja.Wreszcie normalny serial !!!Wróćcie do pory wieczorowej!

  Odpowiedz
 3. pilak37993

  Gdzie to oglądać dla ludzi pracujących

  Odpowiedz
 4. pilak37993

  jak ja mam to oglądać o tej godzinie dla kogo to jest

  Odpowiedz
  • Justyna Macugowska

   widocznie dla ludzi nie pracujących… niestety, ale takie pytania nie do nas, a do stacji emitującej serial, pozdrawiam 🙂

   Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.