Love Life przedłużone na kolejny sezon

}

Data: 12 czerwca 2020

a

Kategorie: Newsy

Pierwsza oryginalna komediowa seria HBO Max Love Life zaledwie dwa tygodnie po swojej premierze dostała zamówienie na drugi sezon. Produkcja ta ukazuje świeże spojrzenie na komedię romantyczną przedstawioną w formie serialowej antologii.

Love Life ukazuje drogę od pierwszej miłości do tej ostatniej oraz to, w jaki sposób ludzie, których spotykamy wpływają na to, jacy jesteśmy, kiedy decydujemy się zostać z kimś na zawsze. Każdy sezon ukaże nam miłosne losy innego bohatera, a każdy z odcinków skupi się na historii jednego ze związków.

Twórcą serialu jest Sam Boyd. W pierwszym sezonie wytąpili Anna Kendrick, Zoë Chao, Lesley Manville, Peter Vack i Sasha Compère.

To bardzo satysfakcjonujące, gdy Love Life przyjęło się jako natychmiastowy hit. Jesteśmy dumni, że doszło do zamówienia drugiego sezonu tej pierwszej oryginalnej komediowej produkcji HBO Max. – powiedział Kevin Reilly, dyrektor ds. treści w HBO Max

W naszym kraju serial dostępny jest na HBO GO. Sezon pierwszy składa się z 10 półgodzinnych odcinków.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Serialowe powroty po Nowym Roku

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.