w

Made for Love – Milioti gwiazdą nowego serialu HBO Max!

madeforlove 650x365
comingsoon

HBO Max zapowiedziało stworzenie nowego serialu Made for Love, będącego adaptacją powieści Alissy Nutting. Do głównej roli wybrano Cristin Milioti, znaną m.in. z serialu Czarne lustro.

Produkcja ta ma w cyniczny, absurdalny i mroczny sposób opowiadać o miłości, rozwodzie i zemście. Mamy być świadkami najgorszych zachowań ludzkich i tego jak daleko ludzie są w stanie się posunąć w imię miłości lub w imię jej zniszczenia.

Główna bohaterka to Hazel Green, kobieta od dekady tkwiąca w nieszczęśliwym małżeństwie z niestabilnym i socjopatycznym miliarderem. Jednak jej największy koszmar odbywa się w momencie, kiedy odkrywa, że mąż wszczepił jej do mózgu urządzenie, które pozwala mu na śledzenie i poznawanie jej uczuć i myśli.

Za serial odpowiadać będą S.J. Clarkson i Patrick Somerville. Clarkson będzie reżyserem i producentem wykonawczym, a Somerville napisze scenariusz i będzie czuwał nad całością jako showrunner.

Made for Love ma zadebiutować na HBO Max w przyszły roku.

Źródło: comingsoon

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

american horror story 1984 logo1 150x150

American Horror Story: 1984 – sprawdźcie nowy teaser!

jonathan groff in mindhunter season 2 netflix 150x150

Mindhunter sezon 2. – zobaczcie pierwszą zapowiedź!