Made for Love – Milioti gwiazdą nowego serialu HBO Max!

}

Data: 30 lipca 2019

a

Kategorie: Newsy

HBO Max zapowiedziało stworzenie nowego serialu Made for Love, będącego adaptacją powieści Alissy Nutting. Do głównej roli wybrano Cristin Milioti, znaną m.in. z serialu Czarne lustro.

Produkcja ta ma w cyniczny, absurdalny i mroczny sposób opowiadać o miłości, rozwodzie i zemście. Mamy być świadkami najgorszych zachowań ludzkich i tego jak daleko ludzie są w stanie się posunąć w imię miłości lub w imię jej zniszczenia.

Główna bohaterka to Hazel Green, kobieta od dekady tkwiąca w nieszczęśliwym małżeństwie z niestabilnym i socjopatycznym miliarderem. Jednak jej największy koszmar odbywa się w momencie, kiedy odkrywa, że mąż wszczepił jej do mózgu urządzenie, które pozwala mu na śledzenie i poznawanie jej uczuć i myśli.

Za serial odpowiadać będą S.J. Clarkson i Patrick Somerville. Clarkson będzie reżyserem i producentem wykonawczym, a Somerville napisze scenariusz i będzie czuwał nad całością jako showrunner.

Made for Love ma zadebiutować na HBO Max w przyszły roku.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Making A Murderer - kolejny pozew dla Netflixa

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.