M.O.D.O.K. od Hulu nie należy do MCU

10 maja 2021 | Newsy

Animowany serial o złoczyńcy Modoku, który już niedługo trafi na Hulu nie należy do Marvel Cinematic Universe. Akcja serialu nie została osadzona w tym świecie. Rozgrywa się ona we własnym wszechświecie.

Informację taką przekazał showrunner serialu Jordan Blum podczas jednego ze swoich ostatnich wywiadów.

Jesteśmy naszym własnym wszechświatem. Marvel ma bazę wszystkich wszechświatów w multiversum i ten kto nią zarządza, pozwolił mi wybrać numerację naszego wszechświata. Wybrałem 12/26, to nasz wszechświat, a jednocześnie urodziny mojego syna. Powiedział Blum

M.O.D.O.K. opowie o techno organicznym superprzestępcy, który stworzony został do zabijania. Posiada on umysł szalonego naukowca i prowadzi złą organizację zwana A.I.M. Jego jedynym marzeniem jest podbój świata, nie wiele mu jednak z tego wychodzi. Po latach niepowodzeń zmienia swoje priorytety. Zakłada rodzinę, jednak jego małżeństwo również wisi na włosku…

Premiera tej 10-odcinkowej animacji już 21 maja 2021 roku.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  First Ladies – powstanie serial o pierwszych damach Ameryki!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram