Pam & Tommy – serial o związku Pameli Anderson i Tommy’ego Lee

}

Data: 10 maja 2021

a

Kategorie: Newsy

Dla platformy Hulu powstaje serial o jednym z najsłynniejszym związków amerykańskiej popkultury. W humorystyczny sposób poznamy kulisy obyczajowego skandalu i powstania pierwszej sekstaśmy, która trafiła do obiegu.

Serial Pam & Tommy opowie o związku Pameli Anderson i Tommy’ego Lee. Wcielą się w nich odpowiednio Lily James i Sebastian Stan. Zobaczcie ich pierwsze zdjęcia.

A tak wygląda Seth Rogen jako złodziej sekstaśmy.

Pamela i Tommy nakręcili prywatną seks taśmę ze swojego miesiąca miodowego, która została ukradziona i upubliczniona wywołując wielki obyczajowy skandal w latach 90 ubiegłego wieku. Choć to właśnie kaseta będzie osią serialu to jednak historia nie skoncentruje się tylko na skandalu, a na specyfice związku tej dwójki.

Pam & Tommy składa się z ośmiu odcinków i na Hulu zadebiutować ma jeszcze w tym roku. W obsadzie znajdują się także Seth Rogen jako mężczyzna, który ukradł i sprzedał sekstaśmę oraz Nick Offerman jako wujek Miltie, prowadzący pornobiznes.

Serial reżyseruje Craig Gillespie na podstawie scenariusza autorstwa Roba Siegela.

Źródło: Tvline, Twitter

ZOBACZ TEŻ  Człowiek, który spadł na Ziemię – Showtime kręci serial na podstawie tego kultowego filmu!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.