Pam & Tommy – serial o związku Pameli Anderson i Tommy’ego Lee

10 maja 2021 | Newsy

Dla platformy Hulu powstaje serial o jednym z najsłynniejszym związków amerykańskiej popkultury. W humorystyczny sposób poznamy kulisy obyczajowego skandalu i powstania pierwszej sekstaśmy, która trafiła do obiegu.

Serial Pam & Tommy opowie o związku Pameli Anderson i Tommy’ego Lee. Wcielą się w nich odpowiednio Lily James i Sebastian Stan. Zobaczcie ich pierwsze zdjęcia.

A tak wygląda Seth Rogen jako złodziej sekstaśmy.

Pamela i Tommy nakręcili prywatną seks taśmę ze swojego miesiąca miodowego, która została ukradziona i upubliczniona wywołując wielki obyczajowy skandal w latach 90 ubiegłego wieku. Choć to właśnie kaseta będzie osią serialu to jednak historia nie skoncentruje się tylko na skandalu, a na specyfice związku tej dwójki.

Pam & Tommy składa się z ośmiu odcinków i na Hulu zadebiutować ma jeszcze w tym roku. W obsadzie znajdują się także Seth Rogen jako mężczyzna, który ukradł i sprzedał sekstaśmę oraz Nick Offerman jako wujek Miltie, prowadzący pornobiznes.

Serial reżyseruje Craig Gillespie na podstawie scenariusza autorstwa Roba Siegela.

Źródło: Tvline, Twitter

ZOBACZ TEŻ  Człowiek, który spadł na Ziemię – Showtime kręci serial na podstawie tego kultowego filmu!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram