Gliniarze – ruszyły zdjęcia do 11. sezonu

}

Data: 7 maja 2021

a

Kategorie: Newsy

Już jesienią na antenie Polsatu zadebiutuje 11. sezon popularnego serialu Gliniarze. Ekipa właśnie weszła na plan produkcji.

Mocne historie inspirowane autentycznymi wydarzeniami sprawią, że ciężko będzie oderwać się od ekranu. Do zgranego zespołu dołączą policyjna profilerka oraz nowa pani detektyw.

W nowej serii Gliniarzy wracają dobrze znani i lubiani detektywi, ale dołączają do nich nowe postacie! Do akcji wkraczają: nowa intrygująca pani detektyw Ewa Berg, w którą wciela się Charlotta Zielińska oraz policyjna profilerka Dominika Sęk, w tej roli Helena Chorzelska.

Aspirant sztabowy Ewa Berg – ukończyła prawo, potem chciała zostać prokuratorem, ale życie zweryfikowało jej wybory. Postawiła na pracę w policji, aby walczyć z przestępczością skuteczniej niż z wysokości prokuratorskiego biurka! Jest wnikliwa, nieustępliwa i zawzięta. Jeżeli nadepniesz jej na odcisk, na pewno nie odpuści! Rzadko ponoszą ją emocje. Może wydawać się zachowawcza i zdystansowana, ale to przez prawniczy umysł, który zmuszą ją do dokładnej analizy kolejnych kroków i decyzji.

Profiler policyjny Dominika Sęk – psycholog z dużym doświadczeniem, świetna i bystra profilerka kryminalna. Błyskawicznie wyłapuje demaskujące sprawców szczegóły, dzięki czemu posuwa śledztwa do przodu! Dominika jest przenikliwa, z łatwością dostrzega również problemy głównych bohaterów, a dzięki empatii i doświadczeniu w relacjach z ludźmi zdobywa zaufanie detektywów i pomaga im w prywatnych kłopotach.

W jedenastym sezonie przed bohaterami serialu Gliniarze szereg nowych wyzwań, które wymagać będą sprytu, inteligencji i kreatywności. Jak sobie z nimi poradzą? Odpowiedź jesienią w Polsacie!

Źródło: Polsat

ZOBACZ TEŻ  Ted Lasso – zwiastun 2. sezonu

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.