Hawkeye – zakończono produkcję kolejnego superbohaterskiego serialu Marvela

}

Data: 22 kwietnia 2021

a

Kategorie: Newsy

Jeremy Renner, aktor wcielający się w tytułową postać oznajmił na swoim Instagramie, iż oficjalnie zakończyły się prace na planie serialu MCU Hawkeye, który powstaje dla platformy Disney+.

Fabuła Hawkeye skupia się bohaterskim łuczniku imieniem Clint Barton. Poznamy także jego następczynię Kate Bishop, w którą wciela się Hailee Steinfeld. Szczegóły fabularne nie zostały potwierdzone, ale spekuluje się, iż akcja serialu rozgrywać będzie się na dwa lata po wydarzeniach ukazanych w filmie Avengers: Koniec gry. Prawdopodobnie produkcja zaadaptuje jedną z najważniejszych historii Hawkey’a ukazaną w komiksach, kiedy to bohater ten traci słuch.

Oprócz wspomnianych wyżej w obsadzie serialu Hawkeye znajdują się także Vera Farmiga, Fra Free, Florence Pugh, Tony Dalton, Zahn McClarnon i Alaqua Cox.

Premiera Hawkeye jesienią 2021 roku.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Sprawdźcie daty premier i logotypy nowych seriali z uniwersum Marvela!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.