Przeczytano:

Lucyfer sezon 6. – twórcy omawiają decyzję o jego powstaniu

17 07 2020 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

W czerwcu świat obiegła informacja o tym, iż Netflix posłuchał jednak głosu zawiedzionej publiczności i zdecydował się zamówić szósty sezon serialu Lucyfer. Co wiadomość ta oznaczała dla twórców serialu, którzy z pewnością piąty sezon mieli już w większej mierze ukończony?

W jednym z ostatnich wywiadów showrunnerowie – Joe Henderson i Ildy Modrovich wyjaśnili, iż to posunięcie platformy ich co prawda mocno zaskoczyło, ale patrząc na to teraz uznają, iż wyszło to serialowi na dobre.

To bardzo podobna sytuacja do tej, jak w piątym sezonie zwiększono nam liczbę odcinków z 10 do 16. Mówiliśmy: To nie jest dobre. To wszystko zrujnuje. Ale trzy dni później już myśleliśmy zupełnie inaczej: Czekaj, jak mogliśmy tego nie zrobić? – powiedział Henderson

Modrovich przyznał, iż twórcy doskonale zdawali sobie sprawę, że finał serii miał zbyt wielkie nawarstwienie się różnych historii i nie było możliwości dania widzom satysfakcjonującego zakończenia. Szósty sezon pozwoli na odpowiednie zakończenie historii każdego z bohaterów.

Także wychodzi na to, iż prośby fanów wyszły serialowi na dobre, bowiem nie ma to jak zniszczyć doskonały serial zbyt chaotycznym i zagmatwanym zakończeniem.

Premiera pierwszej części (8 odcinków) piątego sezonu serialu już 21 sierpnia 2020 roku na Netflix.

Źródło: comingsoon

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również