pixel

Przeczytano:

A World of Calm – relaksująca seria na dobranoc od HBO Max

17 07 2020 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Platforma HBO Max we współpracy z aplikacją Calm pomagającą w spaniu czy medytacjach opracowuje ciekawą serię, w którą zaangażowały się światowe gwiazdy. Mowa o serii opowieści na dobranoc, które wyjdą pod tytułem A World of Calm.

Jeśli lubicie słuchać relaksujących opowieści na dobranoc, a przy tym głosu Nicole Kidman czy Keanu Reevesa to ten projekt jest dla Was. Oprócz wspomnianych narratorami zostaną także Mahershala Ali, Idris Elba, Lucy Liu, Zoë Kravitz, Oscar Isaac oraz Cillian Murphy.

Seria składać się ma z półgodzinnych odcinków, które zabiorą widza w wciągającą wizualną podróż do innego świata kojąc ciało i umysł. Każda relaksująca opowieść będzie miała na celu zmianę na lepsze samopoczucia słuchającego. W widza uderzać będzie nie tylko wspaniała narracja i ciekawa opowieść, ale również wspaniała muzyka oraz zdumiewające obrazy filmowe zawarte w danym epizodzie.

Źródło: comingsoon

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również