Lucyfer sezon 5B – Netflix ujawnił datę premiery!

}

Data: 30 marca 2021

a

Kategorie: Newsy

Po ośmiu miesiącach wyczekiwania platforma Netflix nareszcie ujawniła datę premiery drugiej części piątego sezonu serialu Lucyfer. Dalsze przygody przystojnego diabła na ziemi poznamy już w maju!

Informacja o dacie premiery zamieszczona została we wpisie na oficjalnym profilu Netflixa na Facebooku. Tutaj link.

bez tytulu 13

Fabuła serialu Lucyfer opowiada o znudzonym i nieszczęśliwym władcy piekła Lucyferze Morningstarze, który porzuca swój tron w piekle ​​i udaje się na zasłużoną emeryturę do Los Angeles. W LA zostaje właścicielem ekskluzywnego klubu nocnego Lux. Uroczy, charyzmatyczny i diabelnie przystojny Lucyfer cieszy się ze swojej emerytury, oddając się swoim ulubionym przyjemnościom: wino, kobiety i śpiew. Główny bohater serialu pomaga także policji, poprzez swoje doświadczenie i zdolności telepatyczne, wydobyć z ludzi ich najgłębsze pragnienia i myśli.

Nadchodzące nowe epizody nie będą jednak ostatnimi. Platforma jakiś czas temu wysłuchała głosu fanów i powstanie jeszcze jeden sezon, który definitywnie zamknie całą historię Lucyfera Morningstara i Chloe Decker.

Premiera sezonu 5B już 28 maja 2021 roku.

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  Ekipa Władcy Pierścieni przenosi się do Wielkiej Brytanii

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.