Obi-Wan Kenobi – poznajcie główną obsadę!

}

Data: 30 marca 2021

a

Kategorie: Newsy

Zdjęcia do serialu Disney+ opowiadającego o przygodach Obi-Wan Kenobiego rozpocząć mają się już w kwietniu. Nic więc dziwnego, że przed wejściem ekipy na plan postanowiono zdradzić listę z nazwiskami aktorów wcielających się w główne postaci.

Do powracającego do tytułowej roli Ewana McGregora dołączają Hayden Christensen jako Anakin Skywalker, Moses Ingram, Joel Edgerton jako Owen Lars, Bonnie Piesse jako Beru, Kumail Nanjiani, Indira Varma, Rupert Friend, O’Shea Jackson Jr., Sung Kang, Simone Kessell i Benny Safdie.

Poniżej wpis z Twittera z ogłoszeniem.

Akcja serialu rozegra się w czasach pomiędzy III a IV epizodem Gwiezdnych wojen, a dokładnie osiem lat po wydarzeniach z Zemsty Sithów. W końcówce tej części byliśmy świadkami, jak Obi-Wan ukrywa małego Luke’a Skywalkera u jego wujostwa na planecie Tatooine. Nic więcej o tym w jakim kierunku pójdzie fabuła produkcji nie wiadomo.

Źródło: Twitter

ZOBACZ TEŻ  Serialowy Partnerem Medialnym Dni Fantastyki!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.