Stranger Things może stać się franczyzą?

}

Data: 30 września 2021

a

Kategorie: Newsy

Z pewnością kojarzycie serial Stranger Things, który w 2016 roku zadebiutował na platformie Netflix i szybko wbił się na szczyty list oglądalności. Obecnie oczekuje na czwarty sezon, który zadebiutować ma w przyszłym roku. Jak jednak sugeruje Ted Sarandos, dyektor generalny Netflix, możliwym jest, iż produkcja ta stanie się za początkiem większej franczyzy.

Sarandos podczas jednej z ostatnich konferencji zasugerował, iż Stranger Things to rodząca się franczyza. To co do tej pory było nam dane zobaczyć to dopiero wierzchołek góry lodowej. Planowane są spin-offy. Jednak na ten temat Sarandos się nie rozwinął.

Historia miasteczka Hawkins ukazana w serialu Stranger Things powstała w głowach braci Duffer. Ma ona wielki potencjał, bowiem z pewnością wiele jeszcze o samym mieście, jak i jego mieszkańcach nie zostało powiedziane.

Czy coś z tych planów wyjdzie? Czas pokaże.

Premiera 4. sezonu Stranger Things w 2022 roku.

Źródło: Bloody-Disgusting

ZOBACZ TEŻ  Seriale młodzieżowe dawniej i dziś - nasze 30 propozycji

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.