Przeczytano:

Love life – nowy serial od HBO już od 28 maja

27 05 2020 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Magdalena Bród

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

HBO przedstawiło nowy serial – Love Life – będzie to historia podróży od pierwszej miłości do tej ostatniej. Będziemy w niej obserwować to, jak ludzie, którzy pojawiają się w naszym życiu, wpływają na to, jacy jesteśmy. Zobaczymy też to, jak to się dzieje, gdy decydujemy się na wieczne życie z kimś.

Każdy sezon to losy innego bohatera, to jego poszukiwanie miłości, a każdy odcinek, to inny związek.

https://www.youtube.com/watch?v=uZp_g271jpo&feature=emb_title

To serialowa komedia romantyczna, której twórcą i showrunnerem jest Sam Boyd (znany szerszemu gronu widzów z In a Relationship). Jest to serial produkcji Lionsgate Television i Feigco Entertainment.

Serial będzie miał 10 półgodzinnych odcinków, a premiera już 28 maja na HBO GO. Na start otrzymamy od razu 3 odcinki produkcji, na każde dwa kolejne będziemy czekać tydzień (w środy).

W pierwszym sezonie wystąpi Anna Kendrick (Pitch Perfect, Zwyczajna przysługa) oraz Zoë Chao (serial Życie z samym sobą, Gdzie jesteś, Bernadette?), Peter Vack (seriale Ktoś wyjątkowy, Dziewczyny nad wyraz) i Sasha Compère (serial Cudotwórcy).

love life 6
love life 5
love life 4
love life 3
love life 2
love life 1

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Magdalena Bród

Kompletnie zapalona serialomaniaczka. Uwielbia zarówno te nowe, jak i te sprzed 15 lat. Bardzo się smuci, gdy serial ma tylko jeden sezon.

Przeczytaj również