w

The Confession Killer – zwiastun dokumentu od Netflixa o seryjnym mordercy!

confessionkillerheader 768x516 758x509

Netflix opublikował właśnie oficjalny zwiastun swojego nowego, pięcioczęściowego serialu dokumentalnego, który przybliży nam postać Henry’ego Lee Lucasa.

To seryjny morderca, który na początku lat 80. przyznał się do popełnienia setek morderstw, zamykając tym samym mnóstwo nierozwiązanych spraw. Chodź nie było jednoznacznych dowodów na jego winę to zadziwił policję dokładnością opisu zbrodni. Nie wiadomo jednak czy, aby na pewno się ich dopuścił, bowiem potem wycofał się ze swoich zeznań, stwierdzając, że został do nich zmuszony. Być może nadchodzący dokument pomoże wyjaśnić coś w tej sprawie…

Jak głosi oficjalny opis serialu – bada on jak człowiek, nazywany kiedyś najbardziej płodnym seryjnym mordercą Ameryki, był w rzeczywistości bardzo skomplikowaną postacią, uwikłaną w wadliwy system sprawiedliwości.

Za produkcję odpowiada Robert Kenner i Taki Oldham. Seria dokumentalna zadebiutuje na Netflixie już 6 grudnia br.

Poniżej plakat promujący produkcję.

confessionkiller 691x1024

Źródło: comingsoon

Justyna Macugowska

Autor: Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

marvels runaways review 150x150

Marvel’s Runaways sezon 3. – jest nowa zapowiedź!

screen shot 2019 11 18 at 9.47.04 am 768x516 150x150

Avenue 5 – Hugh Laurie jako kapitan statku kosmicznego na teaserze od HBO!