The Confession Killer – zwiastun dokumentu od Netflixa o seryjnym mordercy!

}

Data: 19 listopada 2019

a

Kategorie: Newsy

Netflix opublikował właśnie oficjalny zwiastun swojego nowego, pięcioczęściowego serialu dokumentalnego, który przybliży nam postać Henry’ego Lee Lucasa.

To seryjny morderca, który na początku lat 80. przyznał się do popełnienia setek morderstw, zamykając tym samym mnóstwo nierozwiązanych spraw. Chodź nie było jednoznacznych dowodów na jego winę to zadziwił policję dokładnością opisu zbrodni. Nie wiadomo jednak czy, aby na pewno się ich dopuścił, bowiem potem wycofał się ze swoich zeznań, stwierdzając, że został do nich zmuszony. Być może nadchodzący dokument pomoże wyjaśnić coś w tej sprawie…

Jak głosi oficjalny opis serialu – bada on jak człowiek, nazywany kiedyś najbardziej płodnym seryjnym mordercą Ameryki, był w rzeczywistości bardzo skomplikowaną postacią, uwikłaną w wadliwy system sprawiedliwości.

Za produkcję odpowiada Robert Kenner i Taki Oldham. Seria dokumentalna zadebiutuje na Netflixie już 6 grudnia br.

Poniżej plakat promujący produkcję.

confessionkiller

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Wiemy więcej o Meryl Streep w Wielkich Kłamstewkach!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.