pixel

Przeczytano:

Loki na pierwszym plakacie serialu Disneya

19 03 2021 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Na trzy miesiące przed jedną z najbardziej oczekiwanych serialowych premiera Marvela na Disney+, w sieci pojawił się pierwszy plakat, z którego spogląda na nas Loki.

Loki to trzeci serial należący do MCU jaki trafi na platformę Disney+. W styczniu zadebiutowała produkcja WandaVision, a dokładnie dzisiaj swoją premierę ma The Falcon and the Winter Soldier.

W tytułowej roli oczywiście Tom Hiddleston, znany z serii Avengers. Ostatni raz widzieliśmy go jak ucieka z jednym z Kamieni Nieskończoności w produkcji Avengers: Koniec gry.

W serialu poznamy losy Lokiego z alternatywnej linii czasowej, do której dostał się dzięki ukradzionemu Tesseractowi. Teraz może on dowolnie podróżować w czasie i zmieniać bieg różnych wydarzeń. Loki będzie także toczył wewnętrzną walkę z samym sobą.

W obsadzie serialu Loki oprócz Hiddlestona znajdują się także Sophia DiMartino, Owen Wilson, Gugu Mbatha-Raw, Cailey Fleming i Richard E. Grant.

Premiera produkcji już 11 czerwca 2021 roku.

Poniżej plakat w całej okazałości.

ewxwmwxuuaukkxk

Źródło: Twitter

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również