Szybcy i wściekli: Wyścigowi agenci na materiałach promujących 4. sezon animacji

19 marca 2021 | Newsy

Pod koniec grudnia 2020 roku na Netflixie zadebiutował trzeci sezon tej udanej animacji, a już nadchodzi dalsza część przygód wyścigowej ekipy. W sieci pojawił się pierwszy zwiastun produkcji i plakat. Poznaliśmy także datę premiery.

Trzeci sezon przeniósł naszych bohaterów na Saharę. W czwartym trafią do Meksyku, gdzie przyjdzie zmierzyć im się z nową misją. Będą musieli udowodnić swoją niewinność. Tony Torretto wraz ze swoją 'rodziną’ i Ms. Nowhere muszą oczyścić się ze stawianych im zarzutów i doprowadzić przed sąd prawdziwego winowajcę. Podczas, gdy starają się odkryć jego tożsamość, ścigani są przez najbardziej bezwzględnego agenta.

W głosowej obsadzie powrócą Tyler Posey, Charlet Chung, Luke Youngblood, Jorge Diaz, Camille Ramsey, Renee Elise Goldsberry i Avrielle Corti. Z nowych głosów usłyszymy Danny Trejo, Paula Wighta, Jasona Rodrigueza Higtower, Similice Diesel i Avrielle Corti.

spy racers season 4 1 600x928 1

Premiera czwartego sezonu animacji wzorowanej na serii kinowych filmów Szybcy i wściekli już 16 kwietnia 2021 roku.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Fast & Furious: Spy Races – zobaczcie pierwszy zwiastun animacji!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram