Locke & Key – to nowy serial fantasy od Netflixa, znamy obsadę!

Można powiedzieć, że Netflix specjalizuje się we wszelakich produkcjach horror/fantasy, dlatego też po tym serialu, który jest adaptacją powieści graficznej Joe Hilla i Gabriela Rodrigueza Locke & Key, możemy się wiele spodziewać.

Do obsady dołączyła Sherri Saum, a towarzyszą jej Connor Jessup, Emilia Jones i Jackson Robert Scott. Saum wcieli się w nauczycielkę Ellie Whedon, która jest blisko związana z rodziną Locke. Twórcami są Meredith Averill i Carlton Cuse, a skrypt do pierwszego odcinka napisał Hill wraz z Aronem Eli Coleite.

Fabuła opowiada historię trójki rodzeństwa i ich matki, którzy po tragicznej śmierci ich ojca i męża, wprowadzają się do domu w Massachusetts należącego do rodziny zmarłego. Jednak posiadłość ta okazuje się kryć wiele tajemnic. Dzieci odnajdują magiczne klucze, które po użyciu potrafią zamienić kogoś w ducha, bądź wymazać mu pamięć. Kluczy tych pożąda też pewien podstępny demon, z którym będą musieli sobie poradzić.

Miejmy nadzieję, że do premiery serialu dojdzie, bowiem przeniesienie tej opowieści na ekran ma długoletnią historię. Już stacja FOX i Hulu próbowały stworzyć serial, ale zrezygnowały z tego pomysłu. Do skutku nie doszła także adaptacja filmowa z 2014 roku.

Źródło: comingsoon

Może ci się spodobać również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.