The Outsider – nowe nazwiska w adaptacji powieści Kinga

}

Data: 28 stycznia 2019

a

Kategorie: Newsy

Do tej pory znana była tylko szczątkowa obsada nowego serialu HBO będącego adaptacją najnowszej książki króla amerykańskiego horroru Stephena Kinga The Outsider.

Wcześniej ogłoszeni zostali odtwórcy głównych ról – Ben Mendelsohn, Hettienne Park i Michael Esper. Teraz dołączyła do nich reszta obsady, a są to: Cynthia Erivo, Bill Camp, Mare Winningham, Paddy Considine, Julianne Nicholson, Yul Vazquez, Jeremy Bobb i Marc Menchaca.

Mendelsohn jest także producentem serialu wraz z Jasonem Batemanem. Ten ostatni wraz z Richardem Price wyreżyseruje dwa pierwsze odcinki.

The Outsider opowiada o makabrycznym morderstwie jedenastoletniego chłopca, którego ciało znalezione zostaje w miejskim parku. Wszelkie ślady wskazują, że zabójstwa dopuścił się znany i lubiany w mieście nauczyciel w-fu – Terry Maitland. Zostaje on aresztowany, jednak w toku sprawy na jaw wychodzą coraz to bardziej niepokojące, tajemnicze, a miejscami nawet wręcz nadprzyrodzone szczegóły.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Nadchodzi 2. sezon serialu Nagi reżyser!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.