w

The Outsider – nowe nazwiska w adaptacji powieści Kinga

The Outsider

Do tej pory znana była tylko szczątkowa obsada nowego serialu HBO będącego adaptacją najnowszej książki króla amerykańskiego horroru Stephena Kinga The Outsider.

Wcześniej ogłoszeni zostali odtwórcy głównych ról – Ben Mendelsohn, Hettienne Park i Michael Esper. Teraz dołączyła do nich reszta obsady, a są to: Cynthia Erivo, Bill Camp, Mare Winningham, Paddy Considine, Julianne Nicholson, Yul Vazquez, Jeremy Bobb i Marc Menchaca.

Mendelsohn jest także producentem serialu wraz z Jasonem Batemanem. Ten ostatni wraz z Richardem Price wyreżyseruje dwa pierwsze odcinki.

The Outsider opowiada o makabrycznym morderstwie jedenastoletniego chłopca, którego ciało znalezione zostaje w miejskim parku. Wszelkie ślady wskazują, że zabójstwa dopuścił się znany i lubiany w mieście nauczyciel w-fu – Terry Maitland. Zostaje on aresztowany, jednak w toku sprawy na jaw wychodzą coraz to bardziej niepokojące, tajemnicze, a miejscami nawet wręcz nadprzyrodzone szczegóły.

Źródło: comingsoon

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Locke&Key

Locke & Key – to nowy serial fantasy od Netflixa, znamy obsadę!

The Widow

The Widow – nowy plakat produkcji Amazona