Locke & Key otrzymuje zamówienie na 3. sezon

}

Data: 21 grudnia 2020

a

Kategorie: Newsy

Platforma Netflix jeszcze przed premierą drugiego sezonu serialu fantasy Locke & Key postanowiła dać mu zielone światło na produkcję dalszej części. Ekipa na plan trzeciego sezonu wejść ma na początku 2021 roku.

Nie znana jest jeszcze premiera drugiego sezonu Locke & Key. Jego produkcja w Toronto zakończyć ma się jeszcze przed Świętami.

Fabuła serialu opiera się na serii komiksów Joe Hilla. Trójka rodzeństwa Locke razem z matką przeprowadzają się do rodzinnego domu, Keyhouse, pełnego magicznych kluczy, które mogą być powiązane z tajemniczym morderstwem ojca. Gdy tylko rodzina zaczyna odkrywać kolejne klucze i ich unikalne moce, budzi się tajemniczy demon, który nie powstrzyma się przed ich kradzieżą. 

Locke & Key od Carltona Cuse’a i Meredith Averill jest historią o miłości, stracie i silnych więziach, które definiują rodzinę.

Jak mówi Cuse trzeci sezon ukazać ma nam kilka naprawdę niesamowitych przygód rodziny Locke. Czekamy z niecierpliwością. A Wy?

Źródło: deadline

ZOBACZ TEŻ  Sceny z życia małżeńskiego – pierwsze spojrzenie na powstający remake

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.