w

The Mandalorian – kolejny droid, jaki pojawi się w serialu!

comingsoon

Jon Favreau na swoim Instagramie opublikował zdjęcie kolejnego droida jaki prawdopodobnie pojawi się w serialu osadzonym w uniwersum Gwiezdnych wojen. Będzie to droid R5-D4.

Robot ten pojawił się w filmie Gwiezdne wojny: Część IV – Nowa nadzieja, kiedy to młody Luke Skywalker próbował go kupić od Jawów, ale przed samą transakcją droid się zepsuł i Luke kupił droida R2-D2. Oprócz niego w The Mandalorian pojawi się droid IG-88, ulubieniec fanów i jeden z łowców nagród. O tym poinformowano pod koniec zeszłego roku.

Akcja The Mandalorian będzie dziać się pomiędzy wydarzeniami ukazanymi w Powrocie Jedi, a Przebudzeniem Mocy. Będziemy podążać za samotnym rewolwerowcem, który przemierza odległe zakątki galaktyki. W tej roli ujrzymy Pedro Pascala. Oprócz niego w serialu wystąpią Gina Carano, Giancarlo Esposito, Emily Swallow, Carl Weathers, Omid Abtahi, Werner Herzog i Nick Nolte.

Serial zadebiutuje na platformie Disney+ prawdopodobnie pod koniec 2019 roku. Składał się będzie z 10 odcinków.

Źródło: comingsoon

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

blank

Laleczka Chucky doczeka się własnego serialu!

Sasha Lane

Utopia – nowa wersja serialu, Sasha Lane w głównej roli!