The Mandalorian – kolejny droid, jaki pojawi się w serialu!

}

Data: 30 stycznia 2019

a

Kategorie: Newsy

Jon Favreau na swoim Instagramie opublikował zdjęcie kolejnego droida jaki prawdopodobnie pojawi się w serialu osadzonym w uniwersum Gwiezdnych wojen. Będzie to droid R5-D4.

https://www.instagram.com/p/BtM4dbqhJIe/?utm_source=ig_embed

Robot ten pojawił się w filmie Gwiezdne wojny: Część IV – Nowa nadzieja, kiedy to młody Luke Skywalker próbował go kupić od Jawów, ale przed samą transakcją droid się zepsuł i Luke kupił droida R2-D2. Oprócz niego w The Mandalorian pojawi się droid IG-88, ulubieniec fanów i jeden z łowców nagród. O tym poinformowano pod koniec zeszłego roku.

Akcja The Mandalorian będzie dziać się pomiędzy wydarzeniami ukazanymi w Powrocie Jedi, a Przebudzeniem Mocy. Będziemy podążać za samotnym rewolwerowcem, który przemierza odległe zakątki galaktyki. W tej roli ujrzymy Pedro Pascala. Oprócz niego w serialu wystąpią Gina Carano, Giancarlo Esposito, Emily Swallow, Carl Weathers, Omid Abtahi, Werner Herzog i Nick Nolte.

Serial zadebiutuje na platformie Disney+ prawdopodobnie pod koniec 2019 roku. Składał się będzie z 10 odcinków.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Bandyci czasu powrócą w serialu, wiemy kto zajmie się reżyserią!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.