Kubuś i Filuś – czy serial otrzyma 2. sezon?

}

Data: 4 marca 2022

a

Kategorie: Newsy

Animacja Kubuś i Filuś na platformie Netflix zadebiutowała zaledwie dwa tygodnie temu, tj. 18 lutego. Platforma jest jednak zadowolona z wyników jej oglądalności i już ogłosiła dobrą wiadomość.

Serial Kubuś i Filuś oficjalnie otrzymał odnowienie na 2. sezon. Jego premiera zaplanowana jest na lato tego roku.

Tworzenie programów animowanych trwa dość długo, tym samym tak szybka data premiery zapewne Was dziwi. Możemy spokojnie założyć, iż drugi sezon już od jakiegoś czasu był w produkcji, jeszcze na długo przed premierą pierwszej serii.

Filuś i Kubuś to serial powstały na podstawie popularnej gry wideo zrealizowanej w stylu animacji retro. Opowiada on o przygodach impulsywnego Filusia i jego ostrożnego, uległego brata Kubusia. Mimo różnic zawsze mogą na siebie liczyć. Na rodzimych, surrealistycznych Wyspach Kałamarzowych co rusz przeżywają liczne przygody.

Produkcja łączy w sonie nostalgiczny klimat dawnych kreskówek, z dużą ilością udanych gagów i dobrą dawką grozy. Ta ostatnia najbardziej widoczna jest w trakcie starcia braci z Diabłem we własnej osobie.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  The Underground Railroad – zwiastun nowego serialu Barry'ego Jenkinsa

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.