Koniec prac na planie 2. sezonu serialu Dobry omen

}

Data: 4 marca 2022

a

Kategorie: Newsy

Reżyser Douglas Mackinnon opublikował na Twitterze wpis, w którym informuje o końcu produkcji drugiego sezonu serialu Dobry omen. Prace na planie trwały cztery miesiące. Ekipa znajdowała się na terenie Szkocji.

W kontynuuacji powrócą Michael Sheen i David Tennant. Ponownie sportretują nieprawdopodobnu duet – anioła Aziraphale’a i diabła – Crowley’a. Ostatni raz tą dwójkę widzieliśmy jak w pierwszej serii zamienili się ciałami, czym skutecznie uciekli śmierci.

Drugi sezon składać ma się z 6-odcinków i wychodzić będzie poza fabułę znaną z powieści. Ukaże on nam moc niesamowitej przyjaźni między aniołem i demonem. Po udaremnieniu apokalipsy wracają oni do zwykłego i nadzwyczaj łatwego życia na Ziemi. Wtedy jednak przybywa posłaniec, który przynosi im zaskakującą wiadomość.

Dobry omen jest adaptacją książki Neila Gaimana i Terry’ego Pratchetta. Akcja rozpoczyna się na kilka dni przed przepowiedzianą przez wiedźmę apokalipsą w trakcie, której nastąpi wojna pomiędzy Piekłem a Niebem. Ta wiadomość nie podoba się aniołowi Aziraphale’owi i demonowi Crowley’owi, bowiem na Ziemi żyje im się całkiem dobrze. Łączą oni siły i postanawiają odnaleźć Antychrysta, aby uniknąć końca świata.

Źródło: Twitter

ZOBACZ TEŻ  W cieniu megaprodukcji Netflixa - najbardziej niedoceniane perełki

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.