w

Kryzys na Nieskończonych Ziemiach – pierwsze zdjęcie Routha jako Supermana w crossoverze Arrowverse!

1530 crisis splash
uniwersumdccomics

Kryzys na Nieskończonych Ziemiach to oczekiwany przez fanów Arrowverse crossover, w który pojawi się wielu superbohaterów. Jednym z nich będzie także Superman, w którego wcieli się m.in. Brandon Routh.

Routh zagra jedno z wcieleń słynnego bohatera, bowiem w produkcji ma pojawić się, aż trzech Supermanów. Każdy z nich reprezentował będzie inny przedział czasowy. W dwóch pozostałych wcielą się Tyler Hoechlin i Tom Welling. Superman Routha będzie mroczniejszy i starszy niż ten, którego znamy, a historia z nim związana bardziej brutalna.

arrowverse crossover brandon routh superman costume 5d8e45ec38da6 683x1024
comingsoon

Wiadomo także, że w serialu pojawi się także m.in. Arrow, Flash, Wonder Woman oraz Lois Lane. Serial przedstawi alternatywne postacie superbohaterów, którzy z różnych rzeczywistości staną do walki z wielkim zagrożeniem. Wspólnie będą musieli stawić czoła Anty-Monitorowi i Psycho-Piratowi.

Premiera produkcji 8 grudnia na The CW. Crossover rozpocznie się od serialu Supergirl. W dwóch kolejnych dniach przejdzie do Batwoman i The Flash, a po przerwie 14 stycznia powróci w Arrow i DC Legends of Tomorrow.

Źródło: comingsoon

Justyna Macugowska

Autor: Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

deborah chow 800x480 150x150

Obi-Wan Kenobi – wiemy kto wyreżyseruje serial!

ellen degeneres 920x564 150x150

HBO Max wraz z Ellen DeGeneres opracowują cztery nowe produkcje!