Obi-Wan Kenobi – wiemy kto wyreżyseruje serial!

}

Data: 28 września 2019

a

Kategorie: Newsy

Ogłoszono właśnie kto wyreżyseruje serial o Obim-Wan Kenobim – jednej z głównych postaci Gwiezdnych wojen. Za sterami produkcji zasiądzie Deborah Chow, która odpowiada m.in. za takie hity serialowe jak Zadzwoń do Saula, Fear the Walking Dead, Mr. Robot czy będący jeszcze przed premierą The Mandalorian.

Chcieliśmy wybrać reżysera, który idealnie odda postać Obi-Wana i całą historię wkomponuje w sagę Gwiezdnych Wojen. Opierając się na dotychczasowej pracy Chow, jestem całkowicie pewna, że wybór Deborah na reżysera tego serialu jest najwłaściwszą decyzją. – powiedziała Kathleen Kennedy, prezes Lucasfilm.

Akcja serialu rozgrywać się będzie na osiem lat po wydarzeniach z części trzeciej Zemsta Sithów. Do roli Obi-Wana powróci Ewan McGregor. Produkcja trafi na platformę Disney +.

Źródło: hollywood reporter

ZOBACZ TEŻ  Virgin River – zwiastun 3. sezonu

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.