w

Obi-Wan Kenobi – wiemy kto wyreżyseruje serial!

deborah chow 800x480 758x455

Ogłoszono właśnie kto wyreżyseruje serial o Obim-Wan Kenobim – jednej z głównych postaci Gwiezdnych wojen. Za sterami produkcji zasiądzie Deborah Chow, która odpowiada m.in. za takie hity serialowe jak Zadzwoń do Saula, Fear the Walking Dead, Mr. Robot czy będący jeszcze przed premierą The Mandalorian.

Chcieliśmy wybrać reżysera, który idealnie odda postać Obi-Wana i całą historię wkomponuje w sagę Gwiezdnych Wojen. Opierając się na dotychczasowej pracy Chow, jestem całkowicie pewna, że wybór Deborah na reżysera tego serialu jest najwłaściwszą decyzją. – powiedziała Kathleen Kennedy, prezes Lucasfilm.

Akcja serialu rozgrywać się będzie na osiem lat po wydarzeniach z części trzeciej Zemsta Sithów. Do roli Obi-Wana powróci Ewan McGregor. Produkcja trafi na platformę Disney +.

Źródło: hollywood reporter

Justyna Macugowska

Autor: Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

BoJack Horseman 150x150

BoJack Horseman sezon 6. – zwiastun finału słynnej animacji!

1530 crisis splash 150x150

Kryzys na Nieskończonych Ziemiach – pierwsze zdjęcie Routha jako Supermana w crossoverze Arrowverse!