w

HBO Max wraz z Ellen DeGeneres opracowują cztery nowe produkcje!

ellen degeneres 920x564 758x465
marieclaire

Jak podaje serwis Deadline Ellen DeGeneres dla nowo powstającej platfromy HBO Max opracowuje właśnie, aż cztery nowe programy.

Produkcje te będą nosić tytuły Ellens Home Design Challenge, Little Ellen, First Dates Hotel i Finding Enstein. Pierwsza pozycja będzie programem, w którym ośmioro projektantów będzie musiało wspiąć się na wyżyny swojej kreatywności, a wszystko to komentować będzie Ellen. Little Ellen to animacja, która pokaże świat oczami 7-letniej Ellen. Ma ona składać się z 40 15-minutowych odcinków. Z kolei bohaterowie programu First Dates Hotel to samotni ludzie, którzy spotkają się w ekskluzywnym hotelu, aby doznać romantycznych przeżyć na pierwszej randce. Finding Enstein to dokument, który skupi się na poszukiwaniu i wspieraniu ludzi będących tak samo uzdolnionych jak Albert Einstein.

Premiera HBO Max zapowiadana jest na wiosnę 2020 roku. Daty premier powstających programów nie zostały jeszcze podane.

Źródło: deadline

Justyna Macugowska

Autor: Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1530 crisis splash 150x150

Kryzys na Nieskończonych Ziemiach – pierwsze zdjęcie Routha jako Supermana w crossoverze Arrowverse!

zmijowisko serial na planie 150x150

Żmijowisko zadebiutuje już w listopadzie. Zerknijcie na nową zapowiedź!