pixel

Przeczytano:

HBO Max wraz z Ellen DeGeneres opracowują cztery nowe produkcje!

29 09 2019 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Jak podaje serwis Deadline Ellen DeGeneres dla nowo powstającej platfromy HBO Max opracowuje właśnie, aż cztery nowe programy.

Produkcje te będą nosić tytuły Ellens Home Design Challenge, Little Ellen, First Dates Hotel i Finding Enstein. Pierwsza pozycja będzie programem, w którym ośmioro projektantów będzie musiało wspiąć się na wyżyny swojej kreatywności, a wszystko to komentować będzie Ellen. Little Ellen to animacja, która pokaże świat oczami 7-letniej Ellen. Ma ona składać się z 40 15-minutowych odcinków. Z kolei bohaterowie programu First Dates Hotel to samotni ludzie, którzy spotkają się w ekskluzywnym hotelu, aby doznać romantycznych przeżyć na pierwszej randce. Finding Enstein to dokument, który skupi się na poszukiwaniu i wspieraniu ludzi będących tak samo uzdolnionych jak Albert Einstein.

Premiera HBO Max zapowiadana jest na wiosnę 2020 roku. Daty premier powstających programów nie zostały jeszcze podane.

Źródło: deadline

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również