HBO Max wraz z Ellen DeGeneres opracowują cztery nowe produkcje!

}

Data: 29 września 2019

a

Kategorie: Newsy

Jak podaje serwis Deadline Ellen DeGeneres dla nowo powstającej platfromy HBO Max opracowuje właśnie, aż cztery nowe programy.

Produkcje te będą nosić tytuły Ellens Home Design Challenge, Little Ellen, First Dates Hotel i Finding Enstein. Pierwsza pozycja będzie programem, w którym ośmioro projektantów będzie musiało wspiąć się na wyżyny swojej kreatywności, a wszystko to komentować będzie Ellen. Little Ellen to animacja, która pokaże świat oczami 7-letniej Ellen. Ma ona składać się z 40 15-minutowych odcinków. Z kolei bohaterowie programu First Dates Hotel to samotni ludzie, którzy spotkają się w ekskluzywnym hotelu, aby doznać romantycznych przeżyć na pierwszej randce. Finding Enstein to dokument, który skupi się na poszukiwaniu i wspieraniu ludzi będących tak samo uzdolnionych jak Albert Einstein.

Premiera HBO Max zapowiadana jest na wiosnę 2020 roku. Daty premier powstających programów nie zostały jeszcze podane.

Źródło: deadline

ZOBACZ TEŻ  Tiger King z Nicolasem Cage'm anulowany

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.