Kraina Lovecrafta – nie będzie 2. sezonu

}

Data: 5 lipca 2021

a

Kategorie: Newsy

HBO nie zdecydowało się dać zielonego światła na produkcję drugiego sezonu serialu Kraina Lovecrafta. Decyzję taką podjęto po prawie roku od premiery pomimo tego, iż produkcja otrzymała wiele dobrych recenzji.

Za serial odpowiadają Misha Green, J.J. Abrams i Jordan Peele. Fabuła produkcji opiera się na powieści Matta Ruffa.

W Krainie Lovecrafta śledzimy losy Atticusa Freemana, który wraz ze swoją przyjaciółką z dzieciństwa Letitią oraz wujem George’m wyrusza z Chicago w podróż przez Amerykę lat 50-tych, aby odnaleźć zaginionego ojca. Ich wyprawa szybko przeradza się w walkę o przetrwanie, podczas której bohaterowie będą musieli zmierzyć się nie tylko z rasistowskim terrorem białej Ameryki, ale także przerażającymi potworami rodem z powieści Lovecrafta.

Po decyzji HBO Misha Green opublikowała wpis informujący o planach na drugi sezon. Miała ona plany na dziesięć odcinków, a akcja rozgrywałaby się w Stanach Zjednoczonych, które podzielone zostały na cztery obszary. Fabuła drugiego sezonu wykraczałaby poza powieść Marka Ruffa, która służyła za materiał źródłowy pierwszej serii.

Źródło: darkhorizons

ZOBACZ TEŻ  Yellowjackets – Showtime prezentuje zwiastun psychologicznego horroru o przetrwaniu

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.