Transformers: Wojna o Cybertron: Królestwo – zwiastun trzeciej części trylogii

6 lipca 2021 | Newsy

Już niedługo na platformie Netflix pojawi się trzecia część animowanej trylogii poświęconej odwiecznej walce pomiędzy Autobotami a Deceptikonami. W sieci zadebiutowała właśnie pierwsza zapowiedź produkcji Transformers: Wojna o Cybertron: Królestwo.

Autoboty muszą zawrzeć sojusz z Maksimalami, żeby znaleźć zaginioną Wszechiskrę, zanim zrobią to współpracujące ze sobą Decepticony i Predacony. Misję utrudnia to, że Predacony mają Złoty Dysk — tajemniczy artefakt, dzięki któremu Megatron jest o wiele potężniejszy niż wrogi mu Optimus Prime. Kto zwycięży w finałowym starciu, w którym ważą się dalsze losy Cybertronu?

Szaleńczy wyścig w poszukiwaniu Wszechiskry dobiega końca na tajemniczej planecie, a przyszłość szturmem podbija teraźniejszość.

Do trylogii należą Transfomers: Wojna o Cybertron: Oblężenie i Transfomers: Wojna o Cybertron: Wschód Ziemi.

Premiera ostatniej części trylogii już 29 lipca 2021 roku.

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  Na planie Star Trek: Discovery - co zobaczymy w nowym sezonie?

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy