Yellowjackets – Showtime prezentuje zwiastun psychologicznego horroru o przetrwaniu

25 sierpnia 2021 | Newsy

Showtime wydało oficjalny zwiastun serialu Yellowjackets. Produkcja ta opowie historię pewnej drużyny sportowej, która po katastrofie samolotu będzie zdana tylko na siebie.

Nastolatkowie przeżywają lotniczą katastrofę i znajdują się głęboko w odległej dziczy na północy kraju. Muszą radzić sobie sami, aby przetrwać. Można by powiedzieć, że mają siebie i w grupie będzie im o wiele łatwiej. Jednak w niesprzyjających warunkach to nie natura okaże się największym wrogiem, a właśnie drugi człowiek.

Akcja serialu rozgrywać będzie się w dwóch liniach czasowych – współcześnie oraz zaraz po katastrofie. Zobaczymy jak młode kobiety i młodzi mężczyźni walczą o przetrwanie oraz poznamy tych, którzy przeżyli to 25 lat później. Na każdym z nich te traumtyczne wydarzenia wywarły piętno, które w dorosłym życiu nieuchronnie wychodzi na wierzch.

Na ekranie zobaczymy: Melanie Lynskey, Tawny Cypress, Juliette Lewis, Christina Ricci, Sophie Nélisse, Jasmin Savoy Brown, Sophie Thatcher i Sammi Hanratty.

Premiera pilota serialu zaplanowana jest na 14 listopada tego roku.

Źródło: Dark Horizons

ZOBACZ TEŻ  Black Mirror sezon 5. - są zwiastuny i data premiery!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram